Ingyenes csomagpontra szállítás 20 000 Ft-tól • Ingyenes házhozszállítás 25 000 Ft-tól

Kiemelt termékeink

 
Ariel Allin1 PODS

Az **Ariel Allin1 PODS Mountain Spring** mosókapszula rendkívüli tisztítóerőt kínál egyetlen kis kapszulába zárva. Többkamrás kialakítása stabilan elkülönítve tartja az összetevőket a mosásig, ahol kifejtik hatásukat: mélytisztítanak, eltávolítják a foltokat és megőrzik a ruhák ragyogó fehérségét a hegyi levegő frissességével.

30 darabos kiszerelés
Hegyi frissesség illat
Hideg vízben is hatékony
4 490 Ft
Egységár: 150 Ft/db
14
 
Ragyogó Színek & Folteltávolítás

Az Ariel All-in-One Color kapszula (60 db) rendkívüli tisztítóerőt kínál egyetlen kis párnácskában. Ez a többkamrás technológia különválasztva tárolja a hatóanyagokat, amelyek csak a mosás során egyesülnek, hogy még alacsony hőfokon is makulátlan tisztaságot és hosszan tartó színvédelmet biztosítsanak színes ruháinak.

• Megőrzi a színek élénkségét
• Hideg vizes mosáshoz is
• 60 mosásos kiszerelés
6 990 Ft
5 990 Ft
Egységár: 100 Ft/db
Kezdete: 2026.10.01 Vége: 2026.10.30
Megtakarítás: 1 000 Ft
 
Ariel Color – Ragyogó színek, mélytisztítás

Az **Ariel Color** mosópor kiemelkedő folteltávolító erejével már az első mosásnál elbánik a makacs szennyeződésekkel. Speciális formulája megóvja a ruhák eredeti színét, megakadályozva a fakulást, miközben mélyen a szövetek közé hatolva biztosít higiénikus tisztaságot és friss illatot az egész család számára.

1,98 kg / ~36 mosás
Színvédelem
Folteltávolítás 30°C-on
4 490 Ft
Egységár: 2 268 Ft/kg

 

 

 
Ariel Mountain Spring – Hegyi frissesség, mélytisztítás

Az **Ariel Mountain Spring** mosópor a ragyogó tisztaság erejét ötvözi a havas hegycsúcsok kristálytiszta illatával. Speciális formulája már alacsony hőfokon is hatékonyan távolítja el a makacs foltokat, miközben mélyen a szövetek közé hatolva biztosít higiénikus tisztaságot és hosszan tartó üdeséget ruháinak.

1,98 kg / ~36 mosás
Hegyi frissesség illat
Extra hatékonyság 30°C-on
4 490 Ft
Egységár: 2 268 Ft/kg
 
Biopon Mosópor Takarékos Color

A **Biopon 1,02kg Mosópor Takarékos Color** ideális választás a színes ruhák hatékony és gazdaságos tisztításához. Speciális formulája segít megőrizni a színek élénkségét, miközben alaposan eltávolítja a foltokat a szövetek mélyéről.

1,02 kg kiszerelés
17 mosásra elegendő
Takarékos színvédelem
Raktáron (12 db)
1 790 Ft
Egységár: 1 755 Ft/kg
 
Tomi Mosópor – Amazónia Frissesség

A **Tomi Mosópor 1,65Kg Amazónia** ragyogó tisztaságot és hosszan tartó, egzotikus frissességet kölcsönöz ruháinak. Erőteljes formulája hatékonyan távolítja el a foltokat már alacsony hőfokon is, miközben az Amazónia esőerdők buja illatát idézi meg minden mosásnál.

1,65 kg kiszerelés
Amazónia friss illat
Extra folteltávolító erő
2 990 Ft
Egységár: 1 812 Ft/kg
 
Tomi Mosópor – Color Védelem

A **Tomi Mosópor 1,65Kg Color** kifejezetten a színes textíliák igényeihez lett kifejlesztve. Hatékonyan távolítja el a makacs szennyeződéseket, miközben speciális formulája megóvja a ruhák élénk színét a fakulástól, így kedvenc darabjai hosszabb ideig újszerűek maradnak.

1,65 kg kiszerelés
Hosszantartó színvédelem
Mélytisztító technológia
2 990 Ft
Egységár: 1 812 Ft/kg
 

Domestos Fehérítő (750 ml)

A Domestos Fehérítő sűrű, klóralapú összetételének köszönhetően kiemelkedő hatékonysággal távolítja el a szennyeződéseket és varázsolja ragyogóan fehérré a felületeket és textíliákat. Higiénikus tisztaságot biztosít otthona minden pontján, elpusztítva a kórokozókat, miközben segít megőrizni a fehér ruhák eredeti színét.

750 ml kiszerelés
Ragyogó fehérség
Klóros fertőtlenítés
Higiénikus tisztaság
Raktáron (15 db)
990 Ft
Egységár: 1 320 Ft/liter

A Dr. Beckmann Függönyfehérítő tökéletes megoldás a sárgulás és szürkülés ellen, hogy függönyeid újra ragyogó fehérek legyenek. Speciális formulája eltávolítja a nikotin-, por- és zsírszennyeződéseket, miközben óvja az anyagot, így hosszabb ideig megőrzi frissességét. Minden mosható textíliához alkalmas, legyen szó csipke-, voile- vagy sötétítőfüggönyökről. Az 80 g-os kiszerelés praktikus és hatékony megoldás akár több mosásra is.

Raktáron (3 db)
699 Ft
Egységár: 87 375 Ft/kg

K2R Színfogó 10db Kendő

A K2R Színfogó kendő megóvja ruháit a mosás közbeni véletlen elszíneződésektől. Fejlett technológiája révén a kendő mágnesként vonzza magához a vízben lebegő szabad festékmolekulákat és szennyeződéseket, így megakadályozza azok lerakódását más textilekre. Segítségével bátrabban moshat együtt különböző színű ruhákat, megőrizve azok eredeti színintenzitását.

10 db / csomag
Színvédelem
Megelőzi a baleseteket
Vegyes mosáshoz
Biztonságos védelem
Raktáron (6 db)
999 Ft
Egységár: 100 Ft/db

Perlux Színfogókendő 24db Color

A Perlux Színfogókendő a gondtalan vegyes mosás záloga. Speciális szálszerkezete mágnesként vonzza magához és zárja magába a mosóvízbe kioldódott festékanyagokat és szennyeződéseket, mielőtt azok más ruhákon megtapadnának. Használatával megelőzhető a színek összefutása, így ruhái hosszabb ideig megőrizik eredeti élénkségüket és ragyogásukat.

24 db-os kiszerelés
Maximális színvédelem
Megelőzi az elszíneződést
Vegyes mosáshoz ideális
Színmegőrző technológia
Raktáron (8 db)
890 Ft
Egységár: 37 Ft/db
 

Sanytol Fertőtlenítő Szagtalanító Textil Spray 500ml

A Sanytol textilfertőtlenítő mélyen a szövetek szálaiba hatolva pusztítja el a baktériumok, gombák és vírusok 99,9%-át. Hatékonyan távolítja el a dohányfüst, állatszag és ételszag okozta kellemetlen aromákat a nehezen mosható felületekről, mint a kárpitok, függönyök vagy kabátok.

Kárpitokhoz és ruhákhoz
Klórmentes formula
Mélyreható szagtalanítás
Raktáron (4 db)
1 599 Ft
Egységár: 3 198 Ft/liter

 

 

 
Ariel Gél Color

Az **Ariel 1,8L Gél Color** kimagasló folteltávolító hatást biztosít már az első mosástól kezdve. Speciális formulája segít megőrizni a színes szövetek élénkségét, miközben alaposan tisztít és friss illatot hagy maga után. Ideális választás a mindennapi szennyeződések hatékony kezeléséhez.

1,8 Literes kiszerelés
40 mosásra elegendő
Élénk színek megőrzése
Raktáron (4 db)
4 290 Ft
Egységár: 2 383 Ft/liter
9
 
Biopon Gél Takarékos

A **Biopon 1,71L Gél Takarékos** ideális választás a mindennapi tiszta ruhákért. Speciális formulája segít eltávolítani a foltokat, miközben kiemelkedő ár-érték arányt biztosít. Hatékony tisztítás, amely óvja a családi kasszát és ragyogóvá teszi a textileket.

1,71 Literes kiszerelés
38 mosásra elegendő
Takarékos formula
Raktáron (6 db)
3 090 Ft
2 790 Ft
Egységár: 1 632 Ft/liter
Kezdete: 2026.10.01 Vége: 2026.10.30
Megtakarítás: 300 Ft
14
 

ChanteClair mosószer szódabikarbónával 1,575L

A ChanteClair szódabikarbónás folyékony mosószer az olasz szakértelem és a természetes tisztítóerő ötvözete. A szódabikarbóna hozzáadásával fokozottan hatékony a makacs szennyeződésekkel szemben, miközben kíméletesen tisztítja a textíliákat. Ideális megoldás fehér és színes ruhákhoz egyaránt, hosszan tartó frissességet és higiénikus tisztaságot biztosítva minden mosásnál.

Kapacitás: 1,575 L
Szódabikarbónás erő
Mélytisztítás
Hosszan tartó frissesség
Raktáron (14 db)
3 490 Ft
2 990 Ft
Egységár: 1 898 Ft/liter
Kezdete: 2026.04.10 A készlet erejéig
Megtakarítás: 500 Ft
 
Coccolino Mosógél Color

A **Coccolino Color mosógél** kifejezetten a színes ruhák ápolására lett kifejlesztve. A 2,72 literes kiszerelés 68 mosásra elegendő, hatékonyan távolítja el a foltokat már alacsony hőfokon is, miközben segít megőrizni a textíliák eredeti élénk színét és puhaságát, hosszan tartó friss illatot biztosítva.

2,72L / 68 mosás
Színmegőrző formula
Coccolino frissesség
Raktáron (4 db)
4 790 Ft
Egységár: 1 761 Ft/liter
 

Herbow folyékony mosószer 3L Color Harmony 100 mosás

A Herbow Color Harmony folyékony mosószer speciális formulája megvédi a színes textíliákat a fakulástól, miközben alaposan tisztít. A 3 literes kiszerelés 100 mosásra elegendő gazdaságos megoldást kínál. Növényi eredetű összetevői és a természetes mosódió-kivonat hatékonyan távolítják el a szennyeződéseket, hosszan tartó frissességet és élénk színeket biztosítva a ruháknak.

3L / 100 mosás
Színvédelem
Mosódióval
Vegán összetétel
5 490 Ft
Egységár: 1 830 Ft/liter
 

Herbow folyékony mosószer 3L Fairy White 100 mosás

A Herbow Fairy White folyékony mosószer növényi alapú összetételével garantálja ruhái makulátlan tisztaságát és ragyogó fehérségét. A 3 literes, gazdaságos kiszerelés akár 100 mosásra is elegendő, miközben kíméletes a bőrhöz és a környezethez. Természetes szaponin tartalmának köszönhetően hatékonyan tisztít, mialatt megőrzi a textilek puhaságát.

3L / 100 mosás
Ragyogó fehérség
Növényi alapú
Környezetbarát
5 490 Ft
Egységár: 1 830 Ft/liter
 

Jade Mosógél 1,5L Color 22 mosás

A Jade Color mosógél speciális formulája hatékonyan távolítja el a szennyeződéseket a színes textíliákból, miközben óvja azok eredeti élénkségét. Az 1,5 literes kiszerelés praktikus választás, amely 22 mosáshoz biztosít kiváló tisztítóerőt.

Színvédelem
22 mosás
1,5 Literes kiszerelés
Extra frissesség
1 349 Ft
Egységár: 899 Ft/liter
 

Jade Mosógél 1,5L Universal 22 mosás

A Jade Universal mosógél univerzális megoldást nyújt minden típusú textíliához. Hatékony formulája mélyen a szálak közé hatolva távolítja el a makacs foltokat, miközben friss illatot és ragyogó tisztaságot kölcsönöz a ruháknak. Az 1,5 literes kiszerelés 22 mosáshoz elegendő.

Mélytisztítás
22 mosás
1,5 Literes kiszerelés
Minden textíliához
1 349 Ft
Egységár: 899 Ft/liter
 

Jade Mosógél 4L Color 60 mosás

A Jade Color mosógél hatékony védelmet nyújt a színes textíliák számára, miközben mélyen tisztítja a szálakat. Gazdaságos 4 literes kiszerelése akár 60 mosásra is elegendő, megőrizve ruhái élénk színét és frissességét.

Színvédelem
60 mosás
4 Literes kiszerelés
Mélytisztító hatás
2 990 Ft
Egységár: 748 Ft/liter
 

Jade Mosógél 4L Universal 60 mosás

A Jade Universal mosógél gazdaságos, 4 literes kiszerelése hosszú távú megoldást kínál a család minden tagjának. Hatékony formulája még alacsony hőfokon is mélyen tisztítja a textíliákat, eltávolítva a mindennapi szennyeződéseket. Ez a kiszerelés akár 60 mosáshoz is elegendő tisztítóerőt biztosít.

Extra hatékonyság
60 mosás
4 Literes gazdaságos csomag
Univerzális formula
2 990 Ft
Egységár: 748 Ft/liter
 
Perfekte Wäsche Mosógél 4,3L Color

Őrizze meg színes ruhái eredeti intenzitását! A Perfekte Wäsche Color 4,3 literes mosógél professzionális formulája mélyen a szövetek közé hatolva távolítja el a szennyeződéseket, miközben kíméletes a textilszálakhoz. Speciális színvédő technológiája megakadályozza a fakulást, így ruhái hosszú ideig megőrzik ragyogó színeiket.

4,3 literes nagy kiszerelés
Hosszan tartó színvédelem
Friss illat és kíméletes tisztítás
2 490 Ft
Egységár: 579 Ft/liter
 
Perfekte Wäsche Mosógél 4,3L Universal

Sokoldalú tisztaság minden ruhának! A Perfekte Wäsche Universal 4,3 literes mosógél ideális választás fehér és világosabb színes textíliákhoz egyaránt. Speciális összetétele hatékonyan távolítja el a makacs foltokat már alacsony hőfokon is, miközben hosszan tartó frissességet és higiénikus tisztaságot biztosít az egész család ruhái számára.

4,3 literes gazdaságos kiszerelés
Univerzális felhasználás
Mélytisztító hatás & friss illat
2 490 Ft
Egységár: 579 Ft/liter
 

Persil Mosógél 1,485L Color 33 mosás

A Persil Color mosógél mélyreható tisztaságot és hosszan tartó frissességet biztosít színes ruhái számára. Különleges formulája hatékonyan távolítja el a makacs foltokat, miközben kíméli a textilszálakat és védi a színek intenzitását. A 1,485 literes kiszerelés 33 mosásra elegendő, így gazdaságos és megbízható választás minden háztartásba, ahol fontos a ruhák ragyogó tisztasága és élénk színe.

Kapacitás: 1,485 L
33 mosásra elegendő
Színvédő technológia
Mélytisztító formula
Raktáron (7 db)
4 099 Ft
Egységár: 2 760 Ft/liter
 
Perwoll Renew gél 3L Black 60 mosás

A **Perwoll Renew Black** speciális mosógél, amely nemcsak tisztítja, de meg is újítja a sötét színeket. Egyedülálló formulája kisimítja a bolyhosodott textilszálakat, így ruhái hosszabb ideig őrizhetik meg eredeti, **mélyfekete ragyogásukat**. A 3 literes kiszerelés **60 mosásra** elegendő professzionális gondoskodást nyújt.

Színmegújító hatás
Szálsimító technológia
60 mosás / 3L
5 190 Ft
Egységár: 1 730 Ft/liter
 
Perwoll Renew gél 3L Color 60 mosás

A **Perwoll Renew Color** speciális mosógél, amely életre kelti a színeket. Innovatív formulája nemcsak kíméletesen tisztít, hanem megújítja a megkopott textilszálakat is, így a színes ruhák visszanyerik eredeti **élénkségüket és intenzitásukat**. A gazdaságos, 3 literes kiszerelés akár **60 mosáson** keresztül biztosít ragyogó eredményt.

Élénk színek megőrzése
Textilszál megújítás
60 mosás / 3L
5 190 Ft
Egységár: 1 730 Ft/liter
 
Perwoll Renew gél 3L Light Colors 60 mosás

A **Perwoll Renew Light Colors** folyékony mosószer kifejezetten a világos ruhák ragyogásának megőrzésére lett kifejlesztve. Innovatív formulája megújítja a színeket, kisimítja a textilrostokat és segít megelőzni az elszürkülést. A 3 literes, gazdaságos kiszerelés **60 mosáson** keresztül biztosítja a világos darabok újszerű megjelenését.

Ragyogó világos színek
Szálmegújító hatás
Hosszan tartó frissesség
5 190 Ft
Egységár: 1 730 Ft/liter
 
Perwoll Renew gél 3L Renew 60 mosás Blossom

A **Perwoll Renew Blossom** nemcsak a ruhák színét és szálait újítja meg, hanem lenyűgöző, hosszan tartó **virágillattal** ajándékozza meg a textileket. A speciális formula kisimítja a bolyhosodott szálakat és megőrzi az anyagok rugalmasságát, miközben a 3 literes kiszerelés **60 mosáson** át garantálja a prémium ápolást minden típusú ruhához.

Hosszan tartó virágillat
Szálmegújító technológia
Extra hatékonyság: 60 mosás
5 190 Ft
Egységár: 1 730 Ft/liter
 
Perwoll Renew gél 3L Wool 60 mosás

A **Perwoll Renew Wool** lágy érintést és professzionális gondoskodást nyújt a gyapjú, selyem és kasmír daraboknak. Speciális formulája segít megőrizni a szálak rugalmasságát, megelőzi a bolyhosodást és hosszan tartó puhaságot biztosít. A gazdaságos, 3 literes kiszerelés akár **60 mosáson** át óvja kedvenc kényes ruháit.

Gyengéd rostápolás
Bolyhosodás elleni védelem
Kellemes, tiszta illat
5 190 Ft
Egységár: 1 730 Ft/liter
31
 
The Pink Stuff Mosógél - Bio

A **The Pink Stuff Bio** mosógél egy erőteljes, mégis kíméletes megoldás a makacs foltok ellen. Biológiailag aktív összetevői mélyen a szövetek közé hatolva távolítják el a szennyeződéseket, miközben ragyogó tisztaságot és hosszan tartó, friss illatot biztosítanak ruháinak. Vegán formulája környezettudatos választást jelent a mindennapi mosáshoz.

960ml kiszerelés
Biológiailag aktív formula
Vegán összetétel
Ragyogó tisztaság
Raktáron (14 db)
3 790 Ft
2 590 Ft
Egységár: 2 698 Ft/liter
Kezdete: 2026.01.22 A készlet erejéig
Megtakarítás: 1 200 Ft
 
Tomi Mosógél – Amazónia Frissessége

A **Tomi Amazónia Frissessége folyékony mosószer** a ragyogó tisztaság mellett egzotikus és hosszan tartó illatot kölcsönöz ruháinak. A gazdaságos **3,96 literes** kiszerelés **88 mosásra** elegendő, formulája pedig kíméletlenül elbánik a foltokkal, miközben frissítő élményt nyújt minden mosás után.

3,96 L / 88 mosás
Amazónia illat
Extra frissesség
6 490 Ft
Egységár: 1 639 Ft/liter
 
Tomi Mosógél – Color

A **Tomi Color folyékony mosószer** hatékonyan távolítja el a makacs foltokat, miközben kíméletes a textíliákhoz. A gazdaságos **3,96 literes** kiszerelés **88 mosásra** elegendő, formulája pedig kifejezetten a színes ruhák élénkségének megőrzésére és a hosszan tartó frissesség biztosítására lett kifejlesztve.

3,96 L / 88 mosás
Gazdaságos kiszerelés
Színvédelem
6 490 Ft
Egységár: 1 639 Ft/liter
 
Tomi Mosógél – Amazónia Frissessége

A **Tomi Amazónia Frissessége folyékony mosószer** ragyogó tisztaságot és egzotikus, természetes frissességet biztosít ruháinak. A praktikus **990 ml-es** kiszerelés **22 mosásra** elegendő, hatékony formulája pedig már alacsony hőfokon is eltávolítja a makacs szennyeződéseket.

990 ml / 22 mosás
Amazónia illat
Kompakt kiszerelés
2 090 Ft
Egységár: 2 111 Ft/liter
 
Tomi Mosógél – Color

A **Tomi Color folyékony mosószer** hatékonyan távolítja el a makacs foltokat, miközben kíméletes a textíliákhoz. A 990 ml-es kiszerelés 22 mosásra elegendő, formulája pedig kifejezetten a színes ruhák élénkségének megőrzésére és a hosszan tartó frissesség biztosítására lett kifejlesztve.

990 ml / 22 mosás
Folyékony folteltávolítás
Színvédelem
2 090 Ft
Egységár: 2 111 Ft/liter
16
 

Frosch Öblítő Baby 750ml

A Frosch Baby öblítő kifejezetten a csecsemők és az érzékeny bőrűek igényeire lett kifejlesztve. Természetes kamilla kivonattal ápolja a ruhákat, puhává téve azokat a legkisebbek számára is. Hipoallergén formulája bőrgyógyászatilag tesztelt, és nem tartalmaz színezékeket vagy tartósítószereket.

Hipoallergén
Kamilla kivonattal
750 ml kiszerelés
Raktáron (1 db)
1 199 Ft
999 Ft
Egységár: 1 332 Ft/liter
Kezdete: 2026.09.30 A készlet erejéig
Megtakarítás: 200 Ft
 
Silan Öblítő

A **Silan Sensitive & Baby** kifejezetten az érzékeny bőrűek és a babák számára lett kifejlesztve. Gyengéd illata és hipoallergén formulája gondoskodik a ruhák bársonyos puhaságáról, miközben minimalizálja az irritáció kockázatát. A **2,86 literes** gazdaságos kiszerelés hosszú ideig tartó gondoskodást nyújt a család minden tagjának.

2,86 L kiszerelés
Hipoallergén formula
Bőrgyógyászatilag tesztelt
Raktáron (3 db)
2 990 Ft
Egységár: 1 045 Ft/liter
 

Violeta Öblítő 900ml Original

Fedezze fel a Violeta Original klasszikus, púderes puhaságát! Ez a 900ml-es kiszerelés a márka legkedveltebb, hosszan tartó illatát rejti, amely mélyen behatol a szövetszálak közé. Speciális formulája megvédi a ruhákat a korai elhasználódástól, antisztatikus hatású és jelentősen megkönnyíti a vasalást.

Klasszikus Original illat
900ml - Gazdaságos
Selymes tapintás
Bőrgyógyászatilag tesztelt
Raktáron (10 db)
990 Ft
Egységár: 1 100 Ft/liter
 

Violeta Öblítő 900ml Paradise

Idézze fel a nyár és a trópusok hangulatát a Violeta Paradise öblítővel! Ez a 900ml-es kiszerelés egzotikus, gyümölcsös illatával varázsolja el érzékeit, miközben rendkívüli puhaságot kölcsönöz ruháinak. Formulája óvja a textíliákat, megakadályozza a statikus feltöltődést, és hosszan tartó, vibráló frissességet biztosít minden mosás után.

Egzotikus Paradise illat
900ml - Gazdaságos
Hosszan tartó frissesség
Könnyebb vasalás
Raktáron (12 db)
990 Ft
Egységár: 1 100 Ft/liter
 

Herbow Mosóparfüm 200ml Baby

A Herbow Baby Mosóparfüm kifejezetten a legkisebbek számára készült, gyengéd és hosszan tartó illatot biztosítva a babaruháknak. Természetazonos illóolajok és növényi alapú összetevők segítségével varázsolja puhává és illatossá a textileket, miközben kíméletes az érzékeny bőrhöz. Nem tartalmaz agresszív vegyszereket, így biztonsággal használható újszülött kortól kezdve.

200ml kiszerelés
Bőrbarát formula
Növényi összetevők
Hipoallergén jelleg
1 390 Ft
Egységár: 6 950 Ft/liter
 

Herbow Mosóparfüm 200ml Be Happy

A Herbow Be Happy Mosóparfüm egy igazi energiabomba a ruháidnak. A gondosan válogatott, vidám és élénkítő illatkompozíció segít pozitívan indítani a napot, miközben hosszan tartó frissességet biztosít a textileknek. Természetes alapú összetevőivel és növényi illóolajaival kíméletesen, mégis intenzíven illatosít, környezetbarát alternatívát nyújtva a hagyományos öblítőkkel szemben.

200ml kiszerelés
Energizáló illat
Növényi alapú
Vegán összetétel
1 390 Ft
Egységár: 6 950 Ft/liter
 

Herbow Mosóparfüm 200ml Hercegnő

A Herbow Hercegnő Mosóparfüm a kifinomult elegancia és a gyengéd gondoskodás illata. Különleges, édeskés virágos jegyei varázslatos és tiszta aromával vonják be a ruhákat, amely a kimosott textileken hosszú ideig megmarad. Természetes alapú összetevőinek köszönhetően kíméletes a bőrhöz és a környezethez is, miközben valódi luxus élményt nyújt minden mosásnál.

200ml kiszerelés
Édes virágillat
Bőrbarát formula
Környezetbarát
1 390 Ft
Egységár: 6 950 Ft/liter
 

Herbow Mosóparfüm 200ml Nyári Eső

A Herbow Nyári Eső Mosóparfüm a természet ébredését és a frissítő záporok tiszta illatát hozza el otthonába. Ez a harmatos, üde aroma hosszan tartó frissességet kölcsönöz a textíliáknak, miközben kíméletesen ápolja a szövetszálakat. Ideális választás azoknak, akik a visszafogott, természetközeli és élénkítő illatokat kedvelik.

200ml kiszerelés
Frissítő aqua illat
Vegán összetétel
Hosszan tartó hatás
1 390 Ft
Egységár: 6 950 Ft/liter
 

Lenor illatgyöngy Gold Orchid

Fedezze fel a Lenor Gold Orchid illatgyöngyök nyújtotta luxust, amely az aranyló orchidea, a vanília és a borostyán melegségével kényezteti érzékeit. A mosáshoz használható illatfokozó gyöngyök már a mosás kezdetétől átjárják a ruhák szöveteit, így biztosítva az extra intenzív és hosszan tartó frissességet. Akár 12 héten át élvezheti a szekrényben tárolt ruhák lenyűgöző illatát minden egyes mosás után.

Gold Orchid illatvilág
Hosszan tartó hatás
Akár 12 hét frissesség
Minden textilhez
2 290 Ft
Egységár: 10 905 Ft/kg
 

Lenor illatgyöngy Ruby Jasmine

A Lenor Ruby Jasmine mosáshoz használható illatgyöngyök intenzív és különleges frissességet kölcsönöznek ruháinak. A Ruby Jasmine luxus illatvilága a virágos jegyek és a gyümölcsös akkordok elegáns elegyével kényezteti érzékeit. A gyöngyök közvetlenül a mosógép dobjába helyezve, már a mosás kezdetétől átjárják a textíliákat, így biztosítva a hosszan tartó, akár 12 héten át tartó illatélményt a szekrényben tárolt ruhák számára.

Hosszan tartó frissesség
Ruby Jasmine illatjegyek
Szekrényben 12 hétig tart
Bármilyen mosáshoz
2 290 Ft
Egységár: 10 905 Ft/kg
 

Lenor illatgyöngy Spring Awakening

A Lenor Spring Awakening mosáshoz használható illatgyöngyök a tavaszi virágok, a természetes pacsuli és a fehér cédrus frissítő illatával töltik meg ruháit. A különleges technológiának köszönhetően az illatjegyek mélyen behatolnak a szövetek közé, így biztosítva az extra intenzív élményt. A gyöngyök minden típusú mosáshoz alkalmazhatóak, és hosszan tartó, akár 12 hétig tartó frissességet nyújtanak a tárolt textíliáknak.

Klasszikus tavaszi illat
Intenzív frissesség
Akár 12 hétig tart
Bármilyen textilhez
2 290 Ft
Egységár: 10 905 Ft/kg

Calgon gél 750ml Hygiéne Plus

A Calgon Hygiene Plus az első olyan Calgon vízlágyító gél, amely egyesíti a vízkő elleni kiemelkedő védelmet a higiénikus tisztasággal. Nemcsak megóvja mosógépe alkatrészeit a vízkőlerakódástól, hanem fertőtlenítő hatásának köszönhetően elpusztítja a mosógépben megtelepedő baktériumok 99,9%-át, így biztosítva a tiszta mosógépet és a friss ruhákat minden mosásnál.

750 ml kiszerelés
99,9% baktériumölő
Vízkő elleni védelem
Hygienic Clean technológia
Minden hőfokon hatékony
Raktáron (11 db)
2 290 Ft
Egységár: 3 053 Ft/liter
 

Citromsav 1kg Mosómami

A Citromsav (Mosómami) egy rendkívül sokoldalú, környezetbarát tisztítószer, amely kiválóan alkalmas vízkőoldásra, fertőtlenítésre és általános takarításra. Az 1 kg-os kiszerelés gazdaságos megoldást nyújt háztartási gépek (pl. mosógép, vízforraló) karbantartásához vagy természetes öblítőként való használatra. Biztonságos, élelmiszeripari tisztaságú formula, amely kíméletes az otthonodhoz és a környezethez egyaránt.

Kiszerelés: 1 kg
Hatékony vízkőoldó
Természetes összetevők
Többcélú felhasználás
Raktáron (7 db)
2 990 Ft
Egységár: 2 990 Ft/kg
 

Herbow mosógép méregtelenítő 200g

A Herbow mosógép méregtelenítő koncentrált formulája hatékonyan távolítja el a gép belsejében lerakódott biofilm réteget, mosószer-maradványokat és a kellemetlen szagokat okozó szennyeződéseket. Rendszeres használata meghosszabbítja a mosógép élettartamát és garantálja a ruhák higiénikus tisztaságát. Természetes összetevőivel kíméletesen, mégis alaposan tisztítja meg a rejtett alkatrészeket is.

200g kiszerelés
Biofilm eltávolítás
Szagsemlegesítő
Gépvédelem
Raktáron (1 db)
1 199 Ft
Egységár: 5 995 Ft/kg
 

Blank Tartós Keményítő 500ml

A Blank Tartós Keményítő professzionális megoldást nyújt a ruhák formájának megőrzésére és a vasalás megkönnyítésére. Speciális összetétele hosszan tartó tartást biztosít ingeknek, terítőknek és egyéb textíliáknak, miközben védi a szálakat a gyűrődéstől és a szennyeződésektől. Kellemes, friss illatával a ruhák újszerű, ápolt megjelenést kapnak minden mosás után. Könnyen alkalmazható, praktikus 500 ml-es szórófejes kiszerelés.

Űrtartalom: 500 ml
Tartós formajavítás
Könnyíti a vasalást
Friss, ápolt illat
Raktáron (2 db)
1 390 Ft
Egységár: 2 780 Ft/liter
 

Herbow mosószóda 850g

A Herbow mosószóda egy környezetbarát, általános tisztító- és vízlágyítószer, amely kiválóan alkalmas a mosás hatékonyságának növelésére. Természetes összetevőinek köszönhetően hatékonyan távolítja el a zsíros szennyeződéseket, miközben kíméli a környezetet. Használható önmagában vagy mosószer mellé adagolva, fehér és színes ruhákhoz egyaránt.

850g kiszerelés
Környezetbarát
Zsíroldó hatás
Vízlágyító
Raktáron (4 db)
1 490 Ft
Egységár: 1 753 Ft/kg
 

Ioncserélt víz 5L

Az ioncserélt víz 5 literes kiszerelésben ideális választás háztartási és technikai célokra, mint például gőzölős vasalókhoz, akkumulátorok utántöltéséhez vagy egyéb olyan feladatokhoz, ahol fontos a lerakódásmentes használat.

Technikai tisztaság
5 Literes
Lerakódásmentes
Raktáron (4 db)
690 Ft
Egységár: 138 Ft/liter
 

Lenor Gyűrődés kisimító Spray

A Lenor Crease Releaser Ruby Jasmine spray a tökéletes megoldás a vasalásmentes mindennapokhoz. Innovatív formulája segít kisimítani a textil szálait, így eltávolítja a gyűrődéseket anélkül, hogy elő kellene vennie a vasalót. A Ruby Jasmine luxus illatával frissíti fel ruháit, miközben antisztatikus hatást is biztosít. Ideális utazáshoz vagy a reggeli készülődés meggyorsításához, bármilyen anyagon, amely alkalmas a nedvesítésre.

Ruby Jasmine illat
Vasalásmentes technológia
Antisztatikus hatás
Gyors frissítés
Raktáron (19 db)
2 190 Ft
Egységár: 4 380 Ft/liter
 

Sanytol Mosószeradalék 1000ml FERTŐTLENÍTŐ

A Sanytol mosószeradalék már alacsony hőfokon (20°C-on) elpusztítja a baktériumok, gombák és vírusok 99,9%-át. Hatékonyan távolítja el a kellemetlen szagokat okozó mikrobákat, így ruhái nemcsak tiszták, hanem valóban higiénikusak és frissek lesznek.

Már 20°C-tól hatékony
Klórmentes biztonság
Minden textíliához
Raktáron (5 db)
2 290 Ft
Egységár: 2 290 Ft/liter
 

Szódabikarbóna (Otis) 500gr.

Az Otis Szódabikarbóna egy sokoldalú, nélkülözhetetlen háztartási alapanyag. Kiválóan alkalmazható sütéshez, főzéshez, valamint természetes tisztítószerként a lakás bármely pontján. Eltávolítja a makacs szennyeződéseket, semlegesíti a kellemetlen szagokat, és biztonságos választás a mindennapi használatra. Az 500 grammos kiszerelés ideális mennyiséget biztosít háztartási feladatokhoz és konyhai kísérletezéshez egyaránt.

Kapacitás: 500g
Sokoldalú felhasználás
Élelmiszeripari tisztaság
Hatékony tisztítószer
Raktáron (24 db)
549 Ft
Egységár: 1 098 Ft/kg
 

Trisó 500g Zacskós (Otis)

A Trisó (Otis) egy rendkívül hatékony, többcélú tisztítószer, amely ideális választás zsíros, erősen szennyezett felületek tisztítására. Kiváló vízlágyító hatásának köszönhetően háztartási gépek karbantartásához vagy mosás előtti áztatáshoz is kiváló. Az 500 grammos zacskós kiszerelés gazdaságos és könnyen adagolható megoldást nyújt minden takarítási feladathoz, legyen szó műhelyről, konyháról vagy általános tisztításról.

Súly: 500g
Hatékony zsíroldó
Kiváló vízlágyító
Többcélú alkalmazás
Raktáron (8 db)
790 Ft
Egységár: 1 580 Ft/kg
 

Vileda Prémium 2in1 Vasalóállvány Huzat

A Vileda Prémium 2in1 vasalóhuzat forradalmasítja a vasalási folyamatot. A huzat különlegessége a beépített hővisszaverő fémfelület, amely a hőt visszatükrözve felgyorsítja a vasalást, és hatékonyabbá teszi a gyűrődések eltüntetését. A háromrétegű kialakítás (pamut, hab és puha filc) maximális kényelmet és sima siklást biztosít, miközben az univerzális méret a legtöbb vasalódeszkára tökéletesen illeszkedik a QuickFIX húzózsinórnak köszönhetően.

Hővisszaverő technológia
Háromrétegű komfort
QuickFIX rögzítés
Raktáron (6 db)
5 990 Ft
Egységár: 5 990 Ft/db
Caola Mosószappan 200g

A tradicionális Caola Mosószappan kiváló választás a makacs foltok előkezeléséhez és a kíméletes kézi mosáshoz. Természetes összetevőinek köszönhetően hatékonyan távolítja el a szennyeződéseket a textíliákból, miközben kíméli az anyag szerkezetét. Ideális fehér és színtartó ruhákhoz egyaránt.

Kiváló Folttisztító
Kézi Mosáshoz Ideális
200g-os Gazdaságos Méret
Raktáron (10 db)
790 Ft
Egységár: 3 950 Ft/kg
 

Herbow Fehérítő és Folteltávolító 700g

A Herbow aktív oxigénes fehérítő hatékony megoldást nyújt a beszürkült ruhák újjávarázsolásához és a makacs foltok eltávolításához. Környezetbarát összetételének köszönhetően kíméletes a textíliákhoz, miközben kávé-, tea- vagy borfoltokkal is könnyedén leszámol. Ideális kiegészítője a mosódiós mosásnak a ragyogó fehérségért.

700g kiszerelés
Aktív oxigénnel
Klórmentes
Környezetbarát
2 290 Ft
Egységár: 3 271 Ft/kg
 

MILO 100% Natural Mosószappan 175g

A MILO 100% Natural 175 grammos mosószappan a természetesség erejével tisztítja ruháit. Növényi alapú, adalékanyagoktól mentes formulája kíméletes a bőrhöz és a textíliákhoz egyaránt, miközben hatékonyan távolítja el a mindennapi szennyeződéseket. Ideális választás az érzékeny bőrűeknek és a környezettudatos vásárlóknak, legyen szó kézi mosásról vagy ruhák előkezeléséről.

100% természetes
Növényi alapú
Kíméletes formula
Érzékeny bőrre is
Raktáron (6 db)
690 Ft
Egységár: 3 943 Ft/kg
 

MILO Folttisztító Epeszappan 150g

A MILO 150 grammos folttisztító epeszappan hatékony és természetes megoldást kínál a makacs foltok eltávolítására. Különleges, epét tartalmazó formulája mélyen behatol a textíliák szöveteibe, és megbirkózik a zsíros, olajos, valamint a nehezen kezelhető szennyeződésekkel is. Ideális választás kézi mosáshoz és ruhák előkezeléséhez, kíméletesen, mégis alaposan tisztít.

Hatékony folttisztítás
Természetes epeszappan
Kíméletes formula
Kézi mosáshoz
Raktáron (1 db)
690 Ft
Egységár: 4 600 Ft/kg
 

Sanytol Fertőtlenítő Folteltávolító Por 450g

A Sanytol fertőtlenítő folteltávolító por elpusztítja a baktériumok, gombák és vírusok 99,9%-át. Aktív oxigénnel dúsított formulája már 30°C-on is hatékonyan távolítja el a makacs foltokat, miközben mélyen fertőtleníti a textíliákat, és megszünteti a kellemetlen szagokat.

Klórmentes formula
Baktérium- és vírusölő
Már 30°C-on hatásos
2 590 Ft
Egységár: 5 756 Ft/kg
 

Sanytol Fertőtlenítő Folteltávolító Por Fehérítő 450g

A Sanytol fertőtlenítő fehérítő por kettős hatást fejt ki: elpusztítja a kórokozók 99,9%-át, miközben visszaadja a ruhák eredeti, ragyogó fehérségét. Klórmentes összetétele kíméletes a szövetekhez, de kíméletlen a makacs foltokkal és a szürküléssel szemben már alacsony hőfokon is.

Ragyogó fehérítő hatás
Szürkülés elleni védelem
Klórmentes fertőtlenítés
2 590 Ft
Egységár: 5 756 Ft/kg
 

THE PINK STUFF Folteltávolító Por (1kg) – Fehér Ruhákhoz

A The Pink Stuff - The Miracle Laundry Oxi Powder egy hatékony oxigén alapú folteltávolító, amelyet kifejezetten fehér ruhákhoz fejlesztettek ki. Kíméletlen a makacs foltokkal, miközben visszaadja a textíliák ragyogó fehérségét, és friss Pink Stuff illatot kölcsönöz nekik.

Ragyogó fehérség
Oxi-aktivátor
1kg gazdaságos kiszerelés
3 990 Ft
Egységár: 3 990 Ft/kg
 

THE PINK STUFF Folteltávolító Por (1kg) – Színes Ruhákhoz

A The Pink Stuff - The Miracle Laundry Oxi Powder for Colours egy hatékony oxigén alapú folteltávolító, amelyet kifejezetten színes ruhákhoz fejlesztettek ki. Kíméletlen a makacs foltokkal, miközben óvja a textíliák eredeti élénkségét, és a jól ismert, friss Pink Stuff illatot kölcsönzi a mosásnak.

Színvédelem
Oxi-aktivátor
1kg gazdaságos kiszerelés
3 990 Ft
Egységár: 3 990 Ft/kg
 
Vanish Oxi Action folttisztító 1000ml Pink

A **Vanish Oxi Action folyékony folttisztító** elképesztő hatékonysággal távolítja el a foltokat már az első mosás alkalmával. Az **1000 ml-es** kiszerelésű, speciális Oxi Action formulájú folyadék mélyen a szövetek közé hatolva tünteti el a szennyeződéseket, miközben kíméletes a színes ruhákhoz és megőrzi azok vibráló árnyalatát.

1000 ml
Folyékony formula
Extra színvédelem
1 790 Ft
Egységár: 1 790 Ft/liter
 
Vanish Oxi Action folttisztító 1000ml White

A **Vanish Oxi Action White folttisztító folyadék** hatékony megoldást nyújt a fehér ruhák tisztításához. Az **1000 ml-es** kiszerelésű folyékony formula mélyen behatol a szövetekbe, eltávolítja a makacs foltokat, és már az első mosás után akár 10 árnyalattal fehérebbé teszi a textíliákat, megóvva őket az elszürküléstől.

1000 ml kiszerelés
Extra fehérség
Klórmentes formula
1 790 Ft
Egységár: 1 790 Ft/liter
 
Coccolino Öblítő Koncentrátum

A **Coccolino Honeysuckle & Sandalwood** az egzotikus lonc és a krémes szantálfa kifinomult illatkombinációját hozza el otthonába. Speciális formulája segít megóvni a textíliák szövetszálait, rendkívüli puhaságot biztosít, és megkönnyíti a vasalást.

1,275 liter (kb. 51 mosás)
Hosszan tartó illatélmény
Kíméletes a bőrhöz
1 690 Ft
Egységár: 1 325 Ft/liter
 
Coccolino Öblítő Koncentrátum

A **Coccolino Passion Flower & Bergamot** a különleges golgota-virág és a frissítő bergamott elegáns találkozása. Speciális formulája segít megóvni a textíliák szövetszálait, rendkívüli puhaságot biztosít, és megkönnyíti a vasalást, miközben hosszan tartó frissességet áraszt.

1,275 liter (kb. 51 mosás)
Prémium illatkompozíció
Szálvédelem & Puhaság
1 690 Ft
Egységár: 1 325 Ft/liter
 
Coccolino Öblítő Koncentrátum

A **Coccolino Sensitive Almond** kifejezetten az érzékeny bőrűek számára készült, a mandulatej lágy és megnyugtató illatával. Bőrgyógyászatilag tesztelt formulája hipoallergén, így gyengéden gondoskodik a ruhákról, miközben ellenállhatatlan puhaságot kölcsönöz nekik.

1,275 liter (kb. 51 mosás)
Hipoallergén & Bőrbarát
Lágy mandula illat
1 690 Ft
Egységár: 1 325 Ft/liter
 
Coccolino Öblítő Koncentrátum

A **Coccolino Tiare Flower & Red Fruits** az egzotikus tiare virág édességét és a piros bogyós gyümölcsök frissességét ötvözi. Ez a különleges illatkombináció hosszan tartó, intenzív frissességet és selymes puhaságot biztosít ruháidnak minden mosás után.

1,275 liter (kb. 51 mosás)
Hosszan tartó illatélmény
Tiare virág & Piros gyümölcsök
1 690 Ft
Egységár: 1 325 Ft/liter
 
Coccolino Öblítő Koncentrátum

A **Coccolino Fresh & Soft Silk Lily** a selymes liliom kifinomult és lágy illatával kényezteti érzékeit. A Silk Lily formula rendkívüli puhaságot kölcsönöz a ruháknak, miközben hosszan tartó, virágos frissességet biztosít minden mosás után.

1,7 liter (kb. 68 mosás)
Lágy Silk Lily illat
Fresh & Soft formula
1 890 Ft
Egységár: 1 112 Ft/liter
 

Lenor Lotus Flower & Diamond Figs

A Lenor Lotus Flower & Diamond Figs öblítő koncentrátum a lótuszvirág eleganciáját és a gyémántfüge édes, egzotikus aromáját ötvözi. Ez a kifinomult illatvilág hosszan tartó frissességet kölcsönöz ruháinak, miközben a növényi alapú összetevők gondoskodnak a szövetek rendkívüli puhaságáról. A formula védi a ruhaszálakat a kopástól, segít megőrizni az anyagok rugalmasságát és megkönnyíti a vasalást.

1,2L kiszerelés
Lótusz & Gyémántfüge
Növényi alapú puhaság
Hosszan tartó elegáns illat
Raktáron (5 db)
2 190 Ft
Egységár: 1 825 Ft/liter
 

Lenor Orchid & Vanilla Öblítő

Hagyja magát elcsábítani a Lenor Orchid & Vanilla öblítő koncentrátummal, amely az értékes orchidea és a krémes vanília meleg ölelésével kényezteti ruháit. A növényi alapú puhaságot kínáló formula hosszan tartó frissességet és selymes tapintást biztosít a szöveteknek. Segít megóvni a ruhákat a kinyúlástól, a fakulástól és a bolyhosodástól, miközben jelentősen megkönnyíti a vasalást.

1,2L Koncentrátum
Orchidea & Vanília
Puhaság & Frissesség
Bőrgyógyászatilag tesztelt
Raktáron (1 db)
2 190 Ft
Egységár: 1 825 Ft/liter
 

Lenor Spring Awakening

A Lenor Spring Awakening öblítő koncentrátum a tavaszi virágok üde illatával, valamint a természetes pacsuli és a fehér cédrus jegyeivel tölti meg ruháit. Ez a klasszikus, élénkítő illat hosszan tartó frissességet és tisztaságérzetet biztosít. A növényi alapú puhaságért felelős formula óvja a textilszálakat a kinyúlástól és a bolyhosodástól, miközben rendkívüli lágyságot kölcsönöz a ruháknak és megkönnyíti a vasalást.

1,491L kiszerelés
Tavaszi frissesség
Növényi alapú puhaság
Szálvédelem & Könnyű vasalás
Raktáron (7 db)
2 090 Ft
Egységár: 1 402 Ft/liter
 

Lenor Summer Breeze

A Lenor Summer Breeze öblítő koncentrátum a napsütötte nyári napok melegségét idézi. A lágy virágillat, a fehér pézsma és a borostyán elegáns kombinációja hosszan tartó, élénkítő frissességet kölcsönöz ruháinak. A növényi alapú hatóanyagokkal dúsított formula gondoskodik a textíliák rendkívüli puhaságáról, védi a szálakat a kopástól és jelentősen megkönnyíti a vasalást.

1,491L kiszerelés
Nyári meleg illat
Növényi alapú puhaság
Szálvédelem & Antisztatikus
Raktáron (1 db)
2 390 Ft
Egységár: 1 603 Ft/liter
 

Lenor Odour Eliminator 4L

Tapasztalja meg a tökéletes tisztaság és frissesség élményét a Lenor Odour Eliminator öblítővel. Ezt a speciális formulát kifejezetten a kellemetlen szagok semlegesítésére és a hosszan tartó üdeség megőrzésére fejlesztették ki. A 4 literes koncentrátum aktív védelmet nyújt a ruhák szöveteinek, miközben minden mosás után professzionális frissességet és puhaságot hagy maga után.

4L Odour Eliminator
Szagsemlegesítő technológia
Hosszan tartó frissesség
Növényi alapú puhaság
5 790 Ft
Egységár: 1 448 Ft/liter
 

Lenor Sensitive 4L

A Lenor Sensitive öblítő koncentrátumot kifejezetten az érzékeny bőrűek és a babák ruháihoz fejlesztették ki. Bőrgyógyászatilag tesztelt, hipoallergén formulája nem tartalmaz színezékeket, így kíméletesen ápolja a szöveteket, miközben ellenállhatatlan puhaságot kölcsönöz nekik. A 4 literes gazdaságos kiszerelés hosszú ideig biztosítja a tiszta, lágy illatot és a frissességet a bőr irritációja nélkül.

4L kiszerelés
Hipoallergén
0% színezék
Bőrgyógyászatilag tesztelt
5 790 Ft
Egységár: 1 448 Ft/liter
 

Lenor Sea Breeze 4L

Idézze fel a tengerparti szellő frissességét a Lenor Sea Breeze öblítővel. Ez a különleges formula hosszan tartó üdeséget biztosít ruháinak, miközben rendkívüli puhaságot kölcsönöz a szöveteknek. A 4 literes gazdaságos kiszerelés gondoskodik róla, hogy a friss óceáni illat hetekig elkísérje Önt és családját, védve a ruhákat a kinyúlástól és a bolyhosodástól.

4L Sea Breeze
Tengeri frissesség
Extra puhaság
Bőrgyógyászatilag tesztelt
5 790 Ft
Egységár: 1 448 Ft/liter
 

Lenor Lavender 4L

Tapasztalja meg a francia levendulamezők magával ragadó nyugalmát a Lenor Lavender öblítővel. A 4 literes kiszerelés hosszan tartó gondoskodást biztosít ruháinak, miközben a frissen vágott levendula, a krémes kamilla és az elegáns fás jegyek harmóniája átöleli textíliáit. A növényi alapú technológia nemcsak puhaságot ad, hanem védi is a szálakat az elhasználódástól.

4L Koncentrátum
Levendula & Kamilla
Könnyebb Vasalás
Bőrgyógyászatilag tesztelt
5 790 Ft
Egységár: 1 158 Ft/liter
 

Lenor Summer Breeze 4L

A Lenor Summer Breeze öblítő koncentrátum a nyári napsütés melegségét és a virágzó rétek frissességét hozza el otthonába. Különleges formulája mélyen behatol a szövetek közé, így ruhái nemcsak rendkívül puhák lesznek, de hosszan tartó, élénk illatot is árasztanak. A 4 literes gazdaságos kiszerelés heteken át tartó frissességet és könnyebb vasalhatóságot biztosít az egész család számára.

4L kiszerelés
Hosszan tartó nyári illat
Extra puhaság
Könnyebb vasalás
5 790 Ft
Egységár: 1 448 Ft/liter
 
Silan Öblítő

A **Silan Fascinating Frangipani** az egzotikus frangipani virág varázslatos illatával kényezteti érzékeit. Az új formulának köszönhetően a textíliák hihetetlenül puhák lesznek, a nagyméretű kiszerelés pedig akár 126 mosáshoz is elegendő gondoskodást nyújt, hosszan tartó frissességet biztosítva ruhái számára.

2,772 L kiszerelés
126 mosás
Fascinating Frangipani
Raktáron (7 db)
2 990 Ft
Egységár: 1 079 Ft/liter
 
Silan Öblítő

A **Silan Magic Magnolia** a virágzó magnólia varázslatos és elegáns illatával lengi körbe ruháit. Speciális formulája gondoskodik a szálak puhaságáról és megóvja azokat a bolyhosodástól. A gazdaságos, 2,772 literes kiszerelés akár **126 mosáson** át biztosítja a hosszan tartó, kifinomult frissességet.

2,772 L kiszerelés
126 mosás
Magic Magnolia
Raktáron (3 db)
2 990 Ft
Egységár: 1 079 Ft/liter
 
Silan Öblítő

A **Silan Fresh Sky** a friss reggeli levegő és a tiszta égbolt üdeségét hozza el otthonába. Speciális formulája hihetetlen puhaságot kölcsönöz a ruháknak, miközben megkönnyíti a vasalást és csökkenti a sztatikus feltöltődést. A nagy, **2,86 literes** gazdaságos kiszerelés hosszan tartó frissességet biztosít minden mosásnál.

2,86 L kiszerelés
Fresh Sky illat
Hosszan tartó üdeség
Raktáron (3 db)
2 990 Ft
Egységár: 1 045 Ft/liter
 
Silan Öblítő

A **Silan Magic Magnolia** a virágzó magnólia varázslatos és elegáns illatával lengi körbe ruháit. Speciális formulája gondoskodik a szálak puhaságáról és megóvja azokat a bolyhosodástól. A **770 ml-es** kiszerelés hosszan tartó, kifinomult frissességet és kényeztető lágyságot biztosít minden mosás alkalmával.

770 ml kiszerelés
Magic Magnolia
Hosszan tartó illat
Raktáron (3 db)
1 190 Ft
Egységár: 1 545 Ft/liter
 
Silan Öblítő

A **Silan Maldives** elhozza otthonába a trópusi szigetek frissességét és az óceán lágy érintését. A **770 ml-es** koncentrált formula összesen **35 mosásra** elegendő, miközben hihetetlen puhaságot és antisztatikus védelmet nyújt ruháinak. Élvezze a napsütötte partok illatát minden egyes viseletkor.

770 ml / 35 mosás
Maldives Frissesség
Könnyebb vasalás
Raktáron (10 db)
1 190 Ft
Egységár: 1 545 Ft/liter
 

Softlan Öblítő 1L Frühlingsfrisch/Friss Tavaszi Illat

A Softlan Frühlingsfrisch (Friss Tavaszi) öblítő 1 literes kiszerelése hosszan tartó frissességet és selymes puhaságot kölcsönöz ruháinak. Különleges formulája nemcsak lágyabbá teszi a szöveteket, de megkönnyíti a vasalást és megvédi a szálakat a kopástól. Élvezze a tavaszi mezők üde, tiszta illatát minden egyes mosás után.

1 literes kiszerelés
Friss tavaszi illat
Hosszan tartó puhaság
Könnyebb vasalás
990 Ft
Egységár: 990 Ft/liter
 

Softlan Öblítő 1L Vanília és Orchidea

A Softlan Vanille & Orchidee (Vanília és Orchidea) öblítő 1 literes kiszerelése hosszan tartó frissességet és selymes puhaságot kölcsönöz ruháinak. Különleges formulája nemcsak lágyabbá teszi a szöveteket, de megkönnyíti a vasalást és megvédi a szálakat a kopástól. Élvezze a vanília édes és az orchidea egzotikus illatának harmonikus elegyét minden egyes mosás után.

1 literes kiszerelés
Vanília és Orchidea illat
Hosszan tartó puhaság
Könnyebb vasalás
990 Ft
Egységár: 990 Ft/liter

Lovela Baby Mosógél Fehér Ruhákhoz

A Lovela Baby folyékony mosószer kifejezetten a csecsemők és kisgyermekek rendkívül érzékeny bőrére lett kifejlesztve. Hipoallergén összetétele kíméletesen tisztítja a fehér ruhákat, miközben hatékonyan távolítja el a mindennapi szennyeződéseket. Bőrgyógyászatilag tesztelt formula, amely már az élet első napjától biztonsággal használható, megőrizve a textilek puhaságát és ragyogó fehérségét.

2,9 literes kiszerelés
32 mosásra elegendő
Hipoallergén
Bőrgyógyászatilag tesztelt
Újszülött kortól
4 299 Ft
Egységár: 1 482 Ft/liter

Lovela Baby Mosógél Színes Ruhákhoz

A Lovela Baby folyékony mosószer kifejezetten a csecsemők és kisgyermekek rendkívül érzékeny bőrére lett kifejlesztve. Hipoallergén összetétele kíméletesen tisztítja a színes ruhákat, miközben hatékonyan távolítja el a mindennapi szennyeződéseket és óvja a textíliák eredeti élénkségét. Bőrgyógyászatilag tesztelt formula, amely már az élet első napjától biztonsággal használható.

2,9 literes kiszerelés
32 mosásra elegendő
Hipoallergén
Bőrgyógyászatilag tesztelt
Színvédelem
4 299 Ft
Egységár: 1 482 Ft/liter
 

Lovela Baby Öblítő 2L

A Lovela Baby öblítő kifejezetten az újszülöttek és kisgyermekek érzékeny bőrének igényeihez igazodva lett kifejlesztve. Hipoallergén formulája gondoskodik a ruhák rendkívüli puhaságáról, így a textíliák érintése gyengéd marad a baba bőréhez. Bőrgyógyászatilag tesztelt, biztonságos választás, amely minimalizálja az irritáció kockázatát, miközben hosszan tartó frissességet biztosít a babaruháknak.

Kapacitás: 2 L
Hipoallergén formula
Bőrgyógyászatilag tesztelt
Gyengéd puhaság
Raktáron (2 db)
2 899 Ft
Egységár: 1 450 Ft/liter
 
Vanish Oxi Action Folteltávolító Por 970g Pink

A **Vanish Oxi Action Folteltávolító Por** elképesztő folteltávolító hatást biztosít már az első mosásnál, akár alacsony hőmérsékleten is. A **970g-os** Pink változat speciális formulája hatékonyan bánik el a legmakacsabb étel-, ital- és zsífoltokkal, miközben óvja és élénken tartja a színes textíliák eredeti ragyogását.

970 g
Oxi Action technológia
Színvédelem
2 990 Ft
Egységár: 3 082 Ft/kg
 
Vanish Oxi Action Folteltávolító Por 970g White

A **Vanish Oxi Action White folteltávolító por** kifejezetten a fehér ruhák ragyogásának visszaállítására lett kifejlesztve. A **970 g-os** kiszerelésű formula nemcsak a legmakacsabb foltokkal bánik el akár 30 fokon is, de speciális összetevőinek köszönhetően segít megőrizni a ruhák vakító fehérségét, megelőzve az elszürkülést.

970 g kiszerelés
Kristályfehér hatás
Oxi Action technológia
2 990 Ft
Egységár: 3 082 Ft/kg
 

Violeta Öblítő 800ml Mystic

A Violeta Mystic öblítő luxus illatélményt és selymes puhaságot kölcsönöz ruháinak. A speciálisan kifejlesztett illatkapszulák hosszan tartó, misztikus és elegáns aromát biztosítanak, amely minden mozdulatnál felszabadul. Óvja a textíliák szálait, megkönnyíti a vasalást és csökkenti a statikus feltöltődést.

Hosszan tartó illat
Extra puhaság
Antisztatikus hatás
Könnyebb vasalás
Raktáron (6 db)
990 Ft
Egységár: 1 238 Ft/liter
 

Lenor Öblítő Koncentrátum Sensitive

A Lenor Sensitive öblítő koncentrátumot kifejezetten az érzékeny bőrűek és a babák ruháihoz fejlesztették ki. Bőrgyógyászatilag tesztelt, hipoallergén formulája nem tartalmaz színezékeket, így kíméletesen ápolja a szöveteket, miközben ellenállhatatlan puhaságot kölcsönöz nekik. Élvezze a tiszta, lágy illatot, amely hosszan tartó frissességet biztosít a bőr irritációja nélkül.

1,239L kiszerelés
Hipoallergén formula
0% színezék
Bőrgyógyászatilag tesztelt
Raktáron (1 db)
2 190 Ft
Egységár: 1 768 Ft/liter
 

Dr. M Folyékony mosódió 1,5L Citromfű

Fedezze fel a természet erejét a Dr. M folyékony mosódióval! Ez a 1,5 literes, kellemes citromfű illatú tisztítószer kíméletes, mégis hatékony megoldást nyújt a mindennapi mosáshoz. Természetes összetevőinek köszönhetően óvja a textíliák szálait és a környezetet, miközben friss, természetes illatot biztosít ruháinak. Ideális választás érzékeny bőrűek és környezettudatos háztartások számára.

Kiszerelés: 1,5 Liter
Citromfű illattal
Környezetbarát összetétel
Kíméletes a bőrhöz
 

Dr. M Folyékony mosódió 1,5L Kamilla&Hárs

Fedezze fel a természet erejét a Dr. M folyékony mosódióval! Ez a 1,5 literes, kellemes kamilla és hárs illatú tisztítószer kíméletes, mégis hatékony megoldást nyújt a mindennapi mosáshoz. Természetes összetevőinek köszönhetően óvja a textíliák szálait és a környezetet, miközben friss, természetes illatot biztosít ruháinak. Ideális választás érzékeny bőrűek és környezettudatos háztartások számára.

Kiszerelés: 1,5 Liter
Kamilla & Hárs illattal
Környezetbarát összetétel
Kíméletes a bőrhöz
2 490 Ft
Egységár: 1 660 Ft/liter
 
Omo Mosópor 5,4kg Color (108 mosás)

Tökéletes tisztaság és ragyogó színek hosszú időn át! Az Omo Mosópor Color 5,4 kg-os kiszerelése rendkívül gazdaságos megoldást nyújt, hiszen akár 108 mosásra is elegendő. Speciális formulája már alacsony hőfokon is hatékonyan távolítja el a foltokat, miközben óvja a ruhák szövetszerkezetét és intenzív színeit.

108 mosásra elegendő
Színmegőrző formula
Folteltávolítás 30°C-on is
7 390 Ft
Egységár: 1 369 Ft/kg
 
Omo Mosópor 5,4kg White (108 mosás)

Varázsolja ruháit ragyogóan fehérré! Az Omo Mosópor White 5,4 kg-os, óriás kiszerelése garantálja a hosszan tartó tisztaságot és a vakító fehérséget 108 mosáson keresztül. Formulája hatékonyan küzd meg a makacs foltokkal, miközben megakadályozza a szövetek elszürkülését, így ruhái sokáig újszerűek maradnak.

108 mosásos gazdaságos csomag
Ragyogó fehérség
Mélytisztító technológia
7 390 Ft
Egységár: 1 369 Ft/kg
 
Silan Mosóparfüm

A **Silan Blue Jasmine** mosóparfüm hosszan tartó, intenzív illatot kölcsönöz ruháinak. Az egyedülálló parfümgyöngyök a mosás során aktiválódnak, és a kék jázmin kifinomult, frissítő aromájával árasztják el a textíliákat. Ideális minden típusú mosáshoz, különösen sportruházathoz és szintetikus anyagokhoz, ahol a hagyományos öblítők kevésbé hatékonyak.

540 ml kiszerelés
Blue Jasmine illat
Hosszan tartó frissesség
Raktáron (1 db)
2 199 Ft
Egységár: 4 072 Ft/liter
 
Coccolino Nedves Kendő

A **Coccolino szárítógép kendő** hosszan tartó frissességet és puha tapintást kölcsönöz a ruháknak a szárítási ciklus során. Segít csökkenteni a ruhák gyűrődését és az elektrosztatikus feltöltődést, miközben a jellegzetes Coccolino illattal vonja be a textíliákat.

20 db-os kiszerelés
Antisztatikus hatás
Könnyebb vasalás
Raktáron (5 db)
1 299 Ft
Egységár: 65 Ft/db
Otis Csodaszóda 500g

Az **Otis Csodaszóda** a háztartás sokoldalú, környezetbarát segítőtársa. Természetes hatóerejével kiválóan alkalmas zsírtalanításra, szagtalanításra és a makacs szennyeződések eltávolítására, legyen szó konyhai felületekről, fürdőszobáról vagy akár a ruhák fehérítéséről.

500g gazdaságos kiszerelés
Környezetbarát tisztítás
Hatékony zsíroldás
Természetes szagtalanító
Raktáron (5 db)
499 Ft
Egységár: 998 Ft/kg
 
Coccolino Folyékony Mosószer

A **Coccolino Wonder Wash Ultra Care** egy forradalmi folyékony mosószer, amelyet kifejezetten a ruhák mélytisztítására és az anyagok védelmére fejlesztettek ki. Különleges formulája megóvja a textilszálakat, segít megőrizni a ruhák eredeti formáját és ragyogását, miközben hosszan tartó frissességet biztosít.

1,48 Liter (kb. 37 mosás)
Ultra Care Technológia
Rostvédelem & Illat
Raktáron (2 db)
3 390 Ft
Egységár: 2 291 Ft/liter
 
Ariel All-in-1 PODS Color

Az **Ariel All-in-1 PODS Color** mosókapszula speciális formulájával segít megőrizni a színes ruhák ragyogását, miközben kíméletlenül elbánik a foltokkal. A többkamrás technológia mélyen tisztít, eltávolítja a szennyeződéseket és felfrissíti az anyagot, így ruhái hosszabb ideig tűnnek majd újszerűnek.

30 db-os kiszerelés
Színvédelem technológia
Ragyogó tisztaság
4 490 Ft
Egységár: 150 Ft/db
 
Floren Öblítőkoncentrátum 1L – Orchidea

A **Floren Orchidea** öblítőkoncentrátum hosszan tartó, egzotikus virágillatba burkolja ruháit. Speciális formulája nemcsak puhává és könnyen vasalhatóvá teszi a textíliákat, hanem védi az anyagszálakat is, miközben gazdaságos, koncentrált kiszerelése hosszan tartó frissességet biztosít.

Hosszan tartó virágillat
Extra puhaság
Gazdaságos koncentrátum
Raktáron (6 db)
690 Ft
Egységár: 690 Ft/liter
 
Ruhatisztító Henger Szett

Ez a **ruhatisztító henger szett** a tökéletes megoldás a szöszök, porszemcsék és kisállatszőr gyors eltávolítására. Az ergonomikus nyél kényelmes használatot biztosít, a **2 darab extra pótfej** pedig garantálja, hogy ruhái, kárpitjai vagy autójának ülései hosszú ideig kifogástalanul tiszták maradhassanak. Erős tapadása minden textilfelületen hatékonyan működik.

Henger + 2 pótfej
Erős tapadófelület
Szösz- és szőreltávolítás
Gazdaságos szett
Raktáron (3 db)
490 Ft
Egységár: 490 Ft/db
 

Mosólap Love Planet Illatmentes 48 mosás

Tapasztald meg a fenntartható tisztaságot a Love Planet illatmentes mosólappal! Ez a környezetbarát, 48 mosásra elegendő formula hatékonyan tisztítja a ruhákat felesleges kemikáliák és illatanyagok nélkül. Ideális választás érzékeny bőrűeknek és a környezettudatos háztartások számára.

48 mosás
Illatmentes
Környezetbarát
Love Planet
Raktáron (6 db)
2 990 Ft
 

Violeta Öblítő 800ml Gold

A Violeta Gold öblítő a luxus és a puhaság tökéletes találkozása. Speciális, hosszan tartó illattechnológiája gondoskodik róla, hogy ruhái hetekig megőrizzék frissességüket és elegáns, aranyló illatukat. Kíméletes formulája védi a textíliák szálait, megkönnyíti a vasalást és rendkívüli lágyságot kölcsönöz a ruháknak, miközben bőrgyógyászatilag tesztelt összetétele óvja érzékeny bőrét.

Hosszan tartó Gold illat
Lágy és puha tapintás
Könnyebb vasalás
Dermatológiailag tesztelt
Raktáron (12 db)
990 Ft
Egységár: 1 238 Ft/liter